Kryemadhi:Pastrimi i ketij sistemi te inkriminuar do jete fitore per femijet tane

0
819

Qendrimi i Levizjes Socialiste per Integrim do jete bashkepunimi me qytetaret,prandaj ju bej thirrje qe te shkojme drejt bashkeveprimit me opoziten.

Edi Rama eshte i vetem,fenomeni krimanal do ta vrasi perfundimisht dhe revolta popullore e cila do te sjelle edhe rinovimin e ekonomise shqiptare larg parave te droges.

Negociatat nuk do te hapen deri sa shihet qarte qe qeveria eshte e inkriminuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here