Monday, June 24, 2019

I riu shqiptar zhduket pa gjurmë në Irlandë

549
0

Një i ri shqiptar ka humbur prej tri ditësh në kryeqytetin e Irlandës.

Policia vendase ka shpërndarë foton e të riut Ermir Dragjoshi me origjinë nga Kukësi.

16-vjeçari u pa për herë të fundit në Templeogue, Dublin 6, të martën, më 25 shtator, rreth orës 10.15.

Shqiptari është trupvogël, me flokë të shkurtra dhe sy kafe. Policia i bën apel të gjithëve që kanë informacion për të, të njoftojnë në numrat e telefonit të vëna në dispozicion 01 6666400 dhe 1800 666 111.

LEAVE A REPLY