Friday, April 12, 2024
Home Politikë Vasili: Zëri i Amerikës flet për skandalin e Fushë Krujës, Rama ha...

Vasili: Zëri i Amerikës flet për skandalin e Fushë Krujës, Rama ha turpin me bukë

0
566

Kreu i grupit të LSI, Petrit Vasili thotë se lajmi i skandalit të Fushë Krujës ka shkuar deri në Amerikë, ndërsa banditët e kryeministrit kanë fshehur skandalin e përdhunimit dhe kanë përdhosur shtetin.

Petrit VasiliZeri i Amerikes flet per skandalin e Fushe Krujes,kryeministri e ha turpin me bukë.

Zëri i Amerikës jep lajmin: “Skandali i Fushë Krujës vetëm një ditë më parë u referua nga Policia në Prokurori”.

Deri ne Amerike është e qarte se banditet e kryeministrit kane fshehur skandalin e perdhunimit dhe kane perdhosur shtetin.

Kryeministri ky genjeshtar pa sherim kishte deklaruar se do ti largonte te tijet te perfshire ne skandale menjehere.

Po ku ka mendere ky.

Ky eshte njesh me perdhunuesit.

Ç’skandale pret ky apo per nje te cmendur si ky perdhunimi i shtetit,i policise dhe i personit jane normalitete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here