Saturday, April 13, 2024
Home Politikë Pse policia nuk e arrestoi djalin e deputetit Rraja që në korrik?

Pse policia nuk e arrestoi djalin e deputetit Rraja që në korrik?

0
638

Lëvizja Socialiste për Integrim reagoi sërish këtë të hënë për dosjen në ngarkim të Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja i akuzuar nga policia për përndjekjen e Xhisiela Malokut.

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha, adresoi një seri pyetjesh nga prokurorisë dhe Ministrisë së Brendshme për të cilat tha se kërkohet përgjigje e menjëhershme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here