Tërmeti lëkund Durrësin dhe Tiranën

0
784

Një tjetër tërmet ka lëkundur sot Shqipërinë.

Sipas IGJEUM, epiqendra e tërmetit është Lalz të Durrësit. Tërmeti është ndjerë edhe në Tiranë, Krujë, Rrogozhinë e zonat përreth.

Tërmeti ka rënë në orën 10:39 minuta me intensitet prej 3.1 ballësh,i shkallës Rihter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here