Monday, April 15, 2024
Home Politikë Deputetja e PD: Xhisiela Maloku e tha të vërtetën me gjuhën e...

Deputetja e PD: Xhisiela Maloku e tha të vërtetën me gjuhën e trupit

0
647

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, duke komentuar intervistat e Xhisiela Malokut, thotë se pas shantazhit dhe kërcënimet i kishin bërë asaj, tha të vërtetën e madhe, me anë të gjuhës së trupit.

Reagimi i Pampurit:

Shantazhi e kercenimi ne kurriz te me te dobetit, ne kurriz te te pambrojtures vajze me urdher mbrojtje, e cila eshte gati te pranoje burgun per akuza te rreme vetem qe te shpetoje vete dhe familjen nga ferri qe po perjeton fale kercenimeve.

Gjuha verbale, gjuha e trupit e tradhetuan ne cdo pergjigje kontradiktore te saj.

Pranon te mbroje dhunuesin e perdhunuesin per te shpetuar nga ferri veten e familjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here