Deputeti socialist Pjerin Ndreu, incident në Begorad, ndalohet nga policia

0
3107

Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu është bërë protagonist i një incidenti në Beograd, Serbi, incident i pasuar me ndalimin e tij nga Policia vendase.

Deputeti i Lezhës, bashkë me një mikun e vet, janë pikasur nga policia serbe duke pozuar për një foto me flamurin shqiptar dhe simbolin e shqiponjës me duar, përpara parlamentit të Serbisë.

Por menjëherë pas kësaj, policia dhe agjentët civilë kanë rrethuar makinën e Pjerin Ndreut, derisa mikut të tij i morën celularin për të fshirë foton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here