Perfundon me rezultatin 1 me 0 derbi i veriut mes Vllaznise dhe Velecikut me golin e brazilianit Junior,ne minuten e 56-te.Nje loje e balancuar kryesisht e dominuar nga Vllaznia me sulme dhe kundersulme nga te dyja ekipet.Vllaznia kryeson e vetme me 15 pike te plota me 5 fitore ne 5 ndeshje

LEAVE A REPLY