Greqi, i riu shqiptar kapet me drogë dhe 3800 euro

0
693

Policia greke ka arrestuar një 18-vjeçar shqiptar, i cili u kap me një sasi kanabis dhe 3800 euro.

Mediat raportojnë se i riu shqiptar u kap në Kilkis, ndërsa gjatë kontrollit në banesë iu gjet 218 gram kanabis.

Po ashtu gjatë kontrollit në makinën e tij, policia i gjeti 3800 euro, të cilat dyshohet se i kishte përfituar nga shitja e drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here