Presidenti Meta shkon në vendlindjen e tij

0
782

Ilir Meta nga dje ndodhet në Skrapar. Pasi bëri disa vizita në zonën e Skraparit ai ka vizituar edhe vendlindjen e tij. Ai ka shkuar në Çepan. Dhe ja teksti që poston Presidenti: Me shumë dashuri u riktheva në vendlindje, në Çepan. Një falenderim të veçantë e kam për Yllin, i cili ruan traditat më të mira të gjyshit tonë dhe gjithë familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here