Salianji i përgjigjet Ballës: “Nuk keni parë gjë akoma”

0
571

Deputeti i PD, Ervin Salianji i përgjigjet Taulant Ballës në lidhje me çështjen “Babale“. Pas deklaratës së Ballës, i cili tha se zbardhja e babale 1 dhe 2 i shërben edhe shpëtimit të PD, deputeti demokrat duke ironizuar me një shprehje të kryeministrit Rama tha se “nuk keni parë gjë akoma”.

Ervin Salianji: Për të mbuluar përfshirjet e tua Taulant, Edi Ramës do i duheshin 5 vjet, jo 5 muaj, si në rastin e vëllait Agron, për të falsifikuar e prishur provat. Ti nga “furra” jote për 6 ditë nxorre tabulate telefonike “të skaduara”, por ato nuk bindin dot as miqtë e tu të krimit!

Sot eshte dita për të thënë, nuk keni parë gjë akoma…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here