Pas tritolit në banesë, merret në mbrojtje Xhisiela Maloku

0
594

Pas sulmit me eksploziv që ndodhi sot në banesën e gjyshit të Xhisiela Malokut, kjo e fundit është marrë në mbrojtje nga policia. blutë e Krujës ndodhen në banesën e Ramazan Muçës, gjyshit nga mami i Xhisiela Malokut, 25-vjeçares e cila jeton aty bashkë me nënën dhe motrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here