Rama ironizon Bashën: Lëri reagimet trimërore për të larguar gogolët

0
504

Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje në distancë kryetarit të PD-së Lulzim Basha lidhur me çështjen ‘Xhisiela’. Përmes një postimi në ‘Twitter’ Rama ironizon Bashën që ky i fundit t’i lërë reagimet trimërore.

“Lëri reagimet trimërore si ato të kënduarat natën për të larguar gogolat😊Ty s’të ka lidhur asgjë me kriminelët?Ti je artist😉Tani tregoju shqiptarëve kush të lidhi me poetin Babale dhe kush e çoi nga zyra jote tek gazetari🤧Ah,mos harro kamerat e Krujës para se të flesh prapë🤗”, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here