Friday, April 19, 2024
Home Politikë Tahiri i shpjegon djalit rilindasin e madh: Nuk e kishte mendjen

Tahiri i shpjegon djalit rilindasin e madh: Nuk e kishte mendjen

0
577

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri herë pas here shfaqet aktiv në rrjetet sociale, duke publikuar foto nga momentet e të përditshmes së tij.

Këtë të dielë ai është shfaqur me djalin e tij, Drini në Luaras të Ersekës. Ata duken të dy të buzëqeshur dhe të ulur mes barit.

“Duke i shpjeguar rilindasin e madh Petro Nini Luarasi por nuk e kishte mendjen, shkruan Tahiri në FB.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here