Arrestohet “Babalja” në Kosovë

0
615

Albert Veliu është arrestuar në Kosovë.

I njohur ndryshe si Babalja, ai ishte shpallur në kërkim nga policia shqiptare për dëshmi të rreme.

Babalja u bë i njohur pas publikimit të audio-përgjimit, mes tij dhe një personi që pretendohej të ishte Agron (Geron) Xhafaj.

Babalja është arrestuar në qendrën e Azilit në Prishtinë për llogari të autoriteteve shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here