Thursday, April 18, 2024
Home Politikë Denoncimi i Berishës: Arrestohet për trafik droge banda e Ballës në Maqedoni

Denoncimi i Berishës: Arrestohet për trafik droge banda e Ballës në Maqedoni

0
794

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, ku përsëri është i përfshirë kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Në Facebook, referuar mesazheve që Berishës i vijnë nga qytetari dixhital, thotë se në Maqedoni është arrestuar për trafik droge banda e Ballës.

Ja denoncimi i Berishës

Arrestohet per trafik droge banda e Balles ne Maqedoni!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ju pershendes!

Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.

Jane miq te ngushte te Taulant Balles.

Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here