Rama e nis ditën më këtë ftesë, ç’do bëhet sot dhe nesër në sheshin “Nënë Tereza”

0
655

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një ftesë për gjithë të interesuarit, të jenë pjesë e panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza.

Sipas Ramës në këtë panair ekspozojnë produktet e tyre mbi 729 fermerë e sipërmarrës nga i tërë vendi.

Mesazhi i Ramës 

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë ftesë për të mos humbur edicionin e dytë të Panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza, ku do të mund të shihni e shijoni produktet më të mira shqiptare të më shumë se 729 fermerëve e sipërmarrësve nga i tërë vendi, ju uroj një ditë të mbarë 👩🏻‍🌾🌾🍎

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here