Friday, April 19, 2024
Home Lajme Një vit pa Dritan Priftin, mesazhet prekëse të fëmijëve të tij

Një vit pa Dritan Priftin, mesazhet prekëse të fëmijëve të tij

0
794

Një vit nga vdekja e ish ministrit Dritan Prifti, vajza dhe djali i tij përkujtojnë babain e tyre me mesazhet prekëse në rrjetet sociale.

“Çdo ditë unë shoh jashtë në botë dhe të shikoj ty në çdo gjë dhe kudo. Ti u bërë drita ime udhërrëfyese çdo ditë dhe çdo natë, më mungon kaq shumë baba”, shkuan në një postim në rrjetet sociale e bija e Dritan Priftit.

0f84e089 0547 4e1a A352 68584ccada46

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here