Berisha ecën buzë detit dhe poston foto

0
795

Sali Berisha poston këtë teskt “8000 kate, ne re! Çmim i veçante ne nje moment te veçante nga Fitbit! sb” dhe e shoqeron me foto duke ecur buzë detit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here