Friday, May 29, 2020

Sherri në Itali, një shqiptar plagosi me armë 38-vjeçarin italian

296
0

Policia ka identifikuar dhe arrestuar autorin e plagosjes me armë të 38 vjecarit Italian.

Ai është një shtetas shqiptar 33 vjeç, i cili u gjet i fshehur në  dhomën e një  hoteli pranë vendngjarjes. 33 vjeçari i cili ka pranuar autorësinë është dhe ai i plagosur me thikë në kurriz si dhe ka marrë një goditje të fortë në kokë.

Policia italiane ka vënë nën sekuestro dy dhoma të hotelit ku u gjet 33 vjeçari shqiptar si dhe lokalin pranë këtij hoteli ku dhe ndodhi ngjarja e rëndë.

Hetimet për ngjarjen vazhdojnë.

LEAVE A REPLY