Basha i përgjigjet Ramës: Vazhdon të mbrosh kupolën e trafikut të drogës

0
677

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama lidhur me ndryshimet që ka pesuar Policia e Shtetit në këto 5 vite qeverisje, vjen reagimi nga demorkati Lulzim Basha. Përmes nje reagimi ne ‘Twitter’ Basha tha se siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, Rama mbron sot Xhafën dhe Veliun.

“Siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, mbron sot Xhafën dhe Veliun. Rama, Xhafa, Balla, Prela duhet të ishin sot nën hetim, dhe Ard Veliu në arrest, për fabrikimin e provave dhe pengimin e drejtësisë për të mbrojtur narkotrafikantin Agron Xhafaj!”, tha Basha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here