Kreu I deputetëve të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar sërish ndaj deklarimeve të fundit të Ramës, sipas të cilit Tirana është më e mirë se Roma dhe Athina.

Vasili e konsideron marrosje dhe ulërimë psiqike këtë që po I ndodh Kryeministrit Rama.

Ja postimi i plotë i Vasilit

Kryeministri u marros e thote se Tirana eshte me mire nga Roma.

Po ç’eshte ky i shpartalluar psiqikisht qe thote se eshte Tirana me mire se Roma dhe Athina.
Ne Tirane kercet pushka e vriten njerez 100 metra nga zyra e tij dhe ky gëzon.
Apo kur e hane plumbin te tjeret s’ka problem,per kete rendesi ka qe te mos ta haje ky.
Perfundimisht ky eshte ulërimë psiqike.

LEAVE A REPLY