Wednesday, December 11, 2019

Ministri Xhafaj: “Do keni lajme këto ditë”, zbulohen dy operacionet në zhvillim

243
0

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është takuar dje me drejtorin e policisë gjermane Ditier Romann, ndërsa sot kanë zhvilluar një konferencë për mediat.

Në fund të kësaj konference ministri Xhafaj paralajmëroi gazetarët se do ketë lajme këto ditë nga bashkëpunimi me gjermanët.

“Gjatë ditëve në vijim ju këshilloj të rrini afër me Bidën dhe Gentin se do keni lajme interesante”, tha Xhafaj duke iu referuar dy zëdhënësve të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë së Shtetit.

LEAVE A REPLY