Si zbarkoi DEA amerikane në Has dhe shkatërroi laboratorin e heroinës

0
1255

Agjentë të DEA dhe hetues nga Gjermania kanë zbuluar e shkatërruar laboratorin e heroinës në Has.

Burime policore kanë bërë të ditur se gjatë aksionit të nisur mbrëmjen e djeshme, kanë qenë të pranishëm disa agjentë të DEA-s dhe përfaqësues të Policisë Gjermane.

Dy ditët e fundit në Tiranë kanë qenë përfaqësues të lartë të agjencive Amerikane dhe Gjermane.

Burimet thanë se, hetimet janë drejtuar pikërisht nga agjentët e DEA. Këta të fundit kanë qenë me uniformën e DEA në aksion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here