Mbyllet ndeshja Vllaznia-Erzeni. Kuqeblute fitojne me rezultatin minimal 1 me O. Me keto 3 pike Vllazni vashdon te mbaje vendin e pare ne tabelen e klasifikimit me 18 pike(6 ndeshje-6 fitore.Ndeshja e ardhshme do jete mes Vallznise dhe Shen Kollit

LEAVE A REPLY