Deputeti i LSI, Vasili: Edi Rama i mbyll veprat e tij penale me falje në facebook

0
583

Nga Petrit Vasili

Edi Rama ka një drejtësi dhe standard për vete dhe një për të tjerët.

Edi Rama bleu prokurorine dhe kur u akuzua se i beri thirrje policise te hidhte uniformat per te bere vota ,kreu veper te rende penale dhe pastaj kerkoi falje ne facebook dhe ja mbyllen ceshtjen.

Edi Rama mashtroi dynjane me audipergjimin e Agron Xhafes dhe prokuroria ja mbylli prap ceshtjen.

Po ketyre ish deputeteve te arrestuar po te kerkojne falje me facebook si Edi Rama a ju mbyllet ceshtja???

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here