Basha: As Rama dhe as kamikazja e tij nuk do ja mbyllin gojën opozitës

0
435

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar pas padisë që Regleta Panajoti bëri ndaj Akil Krajës, duke e akuzuar atë për shpifje.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se as Panajoti, as rama dhe as vrasësi i Ardit Gjoklajt nuk do t;i mbyllë gojën opozitës.

Ja statusi i Bashës:

As Edi Rama as kamikazja e tij e korruptuar Regleta Panajoti që dënon për shpifje opozitarin Akil Kraja sepse denoncoi rritjen e çmimit të ujit nga vrasësi i Ardit Gjoklajt, nuk do na e mbyllin dot gojën. Fundi i tyre është i afërt dhe i ngjashëm me atë të diktaturës.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here