Wednesday, October 4, 2023
Home Politikë Denoncimi/ Berisha: I shpëton arrestimit, arratiset komisari i Hasit

Denoncimi/ Berisha: I shpëton arrestimit, arratiset komisari i Hasit

0
701

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari që thotë se një komisar i Hasit është arratisur.

Rreth pesë ditë pas zbulimit të laboratorit të përpunimit të heroinës në fshatin Brenog dhe disa arrestimeve në Has, Shijak, Tiranë etj. denoncuesi thotë se komisari Rrustem Mazreku është arratisur në Londër për t’i shpëtuar arrestimit.

STATUSI I BERISHËS

Arratiset narkokomisari i Hasit!
Lexoni mesazhin qytetarit dixhital.
Përshëndetje dr. mas zbulimit te laboratorit te Hasit shefi i komisariatit Has ka ikur në Londër për mi pshtu arrestimit z. Rrustem Mazrrekut

Berisha Fb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here