Prezantohet drejtori i ri i Policisë së Burgjeve

0
621

Bardhyl Kaçorri merr postin e Drejtorit të Policisë së Burgjeve pas shkarkimit të Enrik Sulejmanit.

Ky i fundit u shkarkua më 10 tetor pasi nuk zbatoi vendimin për transferimin në spitalin e burgut të Ervis Martinajt, i cili mbrëmjen e 4 tetorit 2018 u plagos në përplasjen me armë të ndodhur në një nga lokalet në zonën e Bllokut në Tiranë.

Rama ishte në ambientet e ministrise së Drejtesisë ku bëri dhe prezantimin e Drejtorit të ri te Policise se Burgjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here