Saturday, September 30, 2023
Home Politikë Basha: Një tufë politikanësh banditë kanë kapur shtetin dhe marrë peng vendin

Basha: Një tufë politikanësh banditë kanë kapur shtetin dhe marrë peng vendin

0
474

Për kreun e opozitës, Lulzim Basha, Shqipëria nuk ka më institucione shtetërore, por vetëm tufë politikanësh banditë.

Basha në Twitter: Shqipëria nuk ka më as kryeministër, as Kuvend, as prokurori, as polici, as gjykata as qeveri, por një tufë politikanësh banditë që kanë kapur shtetin dhe marrë peng vendin. Përballja me popullin është e pashmangshme dhe fundi i diktaturës së krimit i sigurt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here