Berisha takon në Crans Montana, ish-kryeministren e Ukrainës Timoshenko

0
508

Ish-Kryeministri Berisha mori pjesë në punimet e Forumit të Crans-Montana në Gjenevë, forum i cili i zhvilloi punimet në datat 24-27 Tetor 2018.

Gjatë këtij organizimi të përvitshëm, zoti Berisha zhvilloi një takim me ish-Kryeministren ukrainase Julia Timoshenkon, një ndër kandidatet kryesore për tu zgjedhur presidente e këtij vendi.

Ja postimi i ish-kryeministrit Berisha

Ne Forumin e Crans Montana ne Gjeneve 24-27 tetor 2018. Me Julia Timoshenkon, ish kryeministren dhe ndofta presidenten e ardhshme te Ukraines! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here