Tuesday, September 26, 2023
Home Politikë Deputeti i LSI, Vasili: Po Rama çfarë bën akoma në zyrë?

Deputeti i LSI, Vasili: Po Rama çfarë bën akoma në zyrë?

0
517

Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili duke komentuar dorëheqjen e Fatmir Xhafajt ngre pyetjen se çfarë bën kryeministri ende në zyrë.

“Po ky kryeminister i shplare politikisht dhe moralisht,pa te shkuar dhe pa asnje te ardhme ç’ben akoma ne ate zyre.

Apo sigurisht zvarritet edhe ca, per te ikur turpshem dhe pa asnje dinjitet sic vetem ai mund te iki” 
Shkruan Vasili në një status në facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here