Ja video qe shkarkoi Fatmir Xhafën

0
706

‘Dorëheqja’ e Fatmir Xhafajt nga postimi i Ministrit të Brendshëm ishte një surprizë e madhe për të gjithë, pasi ai nuk u largua në kohën kur mbi vëllain dhe familjen e tij rëndonin akuza të rënda, por u largua pikërisht në momentin që policia bëri disa aksione të forta javën e shkuar.

Syri.net po sjell edhe videon që solli ‘dorëheqjen’ e Xhafajt, ku në një konferencë pak kohë më parë ai paralajmëroi operacione të fuqishme të policisë, çka ka sjellë dhe reagimin e bandave afër qeverisë, të cilat kanë kërkuar menjëherë larimin e tij.

Për më shumë ndiqni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here