Basha: Pastrimi i politikës nga krimin, jetike për demokracinë

0
511

Kreu i PD, Lulzim Basha publikoi një video ku dëgjohen si zyrtarët e lartë të PS-së bëjnë pazare me kriminelët në këmbim të votës.

Në videon e radhës, është një nga komunikimet e Habiljave me njëri-tjetrin, të cilët flasin se sa para i duhen Saimir Tahirit.

POSTIMI: 

Pastrimi i politikës nga krimi dhe dekriminalizimi i zgjedhjeve janë jetike për demokracinë dhe stabilitetin e vendit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here