Sunday, September 24, 2023
Home Politikë Paloka: Rama shkoi në Kukës me Forcat Speciale, kuksianët i treguan vendin

Paloka: Rama shkoi në Kukës me Forcat Speciale, kuksianët i treguan vendin

0
452

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se kryeministri Rama shkoi në Kukes i rrethuar me policë dhe forca speciale të armatosura.

Reagimi i plotë i Palokës:

Rama ne Kukës.

Pasi e anuloi tre here viziten ne Kukes , sot Rama shkoi gjysem ilegalisht ne Has dhe me pas, shkoi dhe ne Kukes, i rrethuar me police dhe forcat speciale te armatosur( ne kundërshtim me ligjin).

Pasi ju vuri traun ne rruge, i burgosi dhe kerkoi ti poshtroje , sot mori guximin te shkoj ne Kukes.

Mblodhi ne nje salle gjithe administraten per te treguar qe kuksianet jo vetem e kane falur por ka dhe nga ata qe e duartrokasin.

Por kuksianet e vertete e priten sic e meriton … Ja thane fytin trimit…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here