Wednesday, October 4, 2023
Home Aktualitet PS plotëson vakancën në KQZ me Rezarta Bitrin dhe Bledar Skënderin

PS plotëson vakancën në KQZ me Rezarta Bitrin dhe Bledar Skënderin

0
743

Rezarta Bitri dhe Bledar Skënderi janë anëtarët e rinj të KQZ-së, si propozime të mazhorancës. Skënderi mori 74 vota pro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here