Rama publikon videon: Si priten bashkëqytetarët tanë në Ambasadën në Bar

0
531

Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur si përshëndetje të mëngjesit të sotëm për gjithë ndjekësit e tij në Facebook, pamje nga ambientet e transformuara të Ambasadës Shqiptare në Bari të Italisë.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😃

dhe me mjediset dhe shërbimet e transformuara rrënjësisht të Ambasadës Shqiptare në Bari, ku bashkëqytetarët tanë mikpriten më në fund në kushte dinjitoze të munguara prej dekadash, ju uroj një ditë të mbarë #eGjithëVëmendjaPërJu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here