E premte, rriten sërish temperaturat

0
539

Ditën e premte, 2 nëntor 2018, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe  vranët mesatare. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW)  me shpejtësi  7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         13/24°C
Zonat e  ulëta          15/29°C
Zonat  bregdetare   19/30°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here