Alarmi tek Unaza e re fals, çanta plot me rroba të vjetra

0
619

Një alarm për bombë është dhëmë pasditen e sotme rreth orës 15:00 në një pallat në zonën e Tiranës së re.

Policia njoftoi se dyshohet për eksploziv dhe për këtë arsye u njoftuan edhe njësitë anti-eksploziv.

Ata kanë ndërhyrë në zonën dhe kanë bërë sigurimin e çantës.

Pas kontrollit është parë se alarmi ishte fals.

Çanta ishte plot me rroba të vjetra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here