Ja çfarë kohe do të bëjë gjatë kësaj jave

0
610

Edhe përgjatë kësaj jave temperaturat do të vijojnë të mbeten të larta dhe të pazakonta për stinën. Sipas meteorologëve, temperaturat e larta pritet të kenë një ulje të lehtë, ndërsa ato minimalet do të vijojnë të qëndrojnë të njëjta.

Gjatë kësaj jave moti do të vijojë të jetë i kthjellët dhe me vranësira të lehta përgjatë gjithë javës.

Njihuni me parashikimin e motit:

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here