Wednesday, September 27, 2023
Home Politikë Mos dekretimi i Sandër Lleshit, Rama takim në Presidencë me Metën

Mos dekretimi i Sandër Lleshit, Rama takim në Presidencë me Metën

0
483

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në selinë e Presidencës për të zhvilluar një takim me kreun e Shtetit Ilir Meta.

Takimi midis tyre vjen me kërkesë të kryeministrit dhe zhvillohet pas refuzimit të Presidentit për të dekretuar Sandër Lleshin në postin e ministrit të Brendshëm.

Ende nuk dihen shumë detaje rreth takimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here