Sunday, September 24, 2023
Home Aktualitet Prezantimi i Lleshit, Rama e Xhafaj mbërrijnë në ministri

Prezantimi i Lleshit, Rama e Xhafaj mbërrijnë në ministri

0
521

Në një kohë që pritet prezantimi i zv/ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi, Fatmir Xhafaj dhe kryeministri Edi Rama kanë mbërritur në ministri.

Nuk dihet nëse Rama dhe zv/ministri i ri Lleshi, i cili do të ketë kompetencat e ministrit, do të mbajnë ndonjë fjalë publike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here