Kryetari i shoqatës së para dhe tetraplegjikëve Shkodër, Saimir Beqiri nis punën në spitalin rajonal

0
1489

Ministrja e shendetesise, Ogerta Manastirliu me ane te nje postimi ne facebook ka shperndare lajmin se Kryetari i shoqates se para dhe tetraplegjikeve Shkoder, ka nisur pune ne Spitalin Rajonal te Shkodres.

Punë të mbarë Saimir! Punonjësit më të ri të spitalit rajonal të Shkodrës 👉 Integrimi nëpërmjet punësimit të personave me aftësi ndryshe është jo vetëm një detyrim ligjor, por është një angazhim real për të nxitur gjithëpërfshirjen dhe rrëzuar çdo barrierë për ata që kanë më shumë nevojë#SukseseSaimir #eGjithëVëmendjaTekJu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here