Lekundje termeti

0
653

Lëkundje tërmeti janë regjistruar gjatë mbrëmjes në zonën e Malësisë së Madhe.

Ndërsa epiqendra ishte në Malësinë e Madhe, lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Koplikut.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit lëkundjet u ndjenë rreth orës 19:51 dhe ka qenë i shkallës rihter 2.8 ballësh.

Lëkundja konsiderohet e lehtë dhe fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme.

auto_Screenshot_51541947089.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here