Vasili ironi me Ramën: Mirë që ishte prej allçie, se të ishte e vërtetë …

0
414

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar kryeministrin Rama, pas heqjes së Shqiponjës nga sheshi me të njëjtin emër.

Vasili shkruan se mirë që Shqiponja ishte prej allçie dhe po bën luftë Rama, se të ishte prej vërteti, Rama do ishte larguar nga frika.

Ja postimi i Vasilit:

Mire qe ishte prej allcie kjo Shqiponja, qe po ben lufte ky Shkollepaku,se te kishte qene shqiponje e vertete do i kishte mbushur krejt ky…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here