Saturday, September 23, 2023
Home Politikë Rama fshin nga Twitteri përgjigjen për Metën

Rama fshin nga Twitteri përgjigjen për Metën

0
489

Nuk kaloi shume dhe kryeministria njoftoi repliken ndaj presidentit që kryeministri kishte hedhur në Twitter.

Por brenda disa sekondash pergjigja e Rames dhe dy dokumentet qe i ishin bashkangjitur u fshine.

Ne arritem te kapim kete pergjigje qe nga twitteri i Rames u fshi por nuk arritem dot te merrnim dokumentin: “Duke qenë se Presidenti ka publikuar shkresën me pyetjen e tij të ndarë në plot 14 pyetje, ja edhe shkresa ime lidhur me pyetjen e Tij. Kjo ka bashkëlidhur një kërkesë të gjeneral Sandër Lleshit për Presidentin, e cila e shterron fare këtë vorbull të panevojshme”

/Ora News.tv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here