Rama publikon videon, Lorik Cana ka një mesazh për ju

0
493

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombëtarës i është bashkuar nismës #TakohemiPerNjeLiber dhe mes një mesazhi fton të gjithë shqiptarët të bëhen pjesë e saj.

Kryeministri Rama, ka postuar sot në faqe e tij në Facebook një videomesazh dhënë nga Cana në ambientet e zyrës se tij, teksa ka zgjedhur të ndajë me ju një pjesë nga libri i Mid’hat Frashërit. 

Mesazhi i Ramës  

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë mesazh të bukur të Lorikut që i është bashkuar nismës#TakohemiPerNjeLiber, një nga seritë e shumta të aktiviteteve në funksion të Lëvizjes Kombëtare për Lexim, ju uroj një javë të mbarë 📖📚

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here