Zv/ministri mbledh shefat e Policisë së Tiranës

0
639

Zv/ ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mësohet se është duke zhvilluar një takim në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Ky është takimi i parë i Lleshajt me strukturat e policisë dhe në të mësohet se gjenden të gjithë drejtorët e komisariateve të Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here