Meta, një kryefamiljar i realizuar, simbolika e një fotoje…

0
715

Në këtë foto, Presidenti Meta, ka dalë familjarisht, me të dy vajzat, Borën dhe Erën, me djalin Besarin dhe bashkëshorten Monika Kryemadhi.

Duket kjo, një foto kuptimplotë, një komunikim pa fjalë që flet në të njejtën kohë dhe që lidhet me rëndësinë e familjes, në konceptin e Ilir Metës.

I ndodhur nën sulmin e mediave të porositura, Meta, rrëfen publikisht anën e lumtur dhe të realizuar të jetës së tij, familjen e bashkuar…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here