‘Forca e krimit’ goditi Shkodrën! Maskat ikën të takohen me Bushatin për të marrë porositë e …’

0
786

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka komentuar ngjarjen tronditëse të ndodhur sot në Shkodër, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër.

Berisha e konsideron ngjarjen si një operacion të “forcës së krimit” që godet Shkodrën.

Ai shkruan se “maskat u larguan për në mbledhjen e organizatës kriminale Rilindja ku do të takohen me Bushatin për të dëgjuar porositë e Ramës për konkurencën me kallashnikovë.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit  

Operacioni “forca e krimit” godet perseri ne Shkoder!

Maskat ekzekutojne nje banor dhe plagosin rende nje tjeter ne qytet. Maskat largohen per ne mbledhjen e organizates kriminale Rilindja. Do takohen me Ditzi Bushatin per te degjuar porosite e Kallam Deshtakut per konkurrencen me kallashnikov. sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here